Õnnitlused DiSC® sertifitseerimiskoolituse eduka läbimise ja sertifitseeritud DiSC kasutajaks saamise puhul!
Oled nüüd osa ühest maailma suurimast sertifitseeritud personalivõrgustikust – kogu maailmas on kümneid tuhandeid sertifitseeritud DiSC® kasutajaid, keda ühendab usk ja soov muuta maailma paremaks aidates parandada suhtlust ja inimestevahelist mõistmist.

Siit leiad mõned ideed ja soovitused järgmiste sammude kohta, kuidas alustada oma teekonda DiSC-iga.

1. Rakenda õpitut

Testi oma teadmisi, andes tagasisidet ja analüüsides kõigepealt kas oma pereliikme, sõbra või kolleegi DiSC profiili. Enne tagasiside andmise alustamist professionaalina peaks selline proovikatse võimaldama sulle teatud kogemuse ja suurendama enesekindlust.

2. Tutvu sertifitseerimispaketi materjalidega

Pärast sertifitseerimist said tervitusmeili, millel oli juurdepääsulink meie DiSC sertifitseerimispaketile. Tutvu sealsete materjalidega, et teaksid, mis täpselt paketis on. Kõiki neid materjale võid hakata kohe kasutama ja vajadusel enda tarbeks kohandama.

3. Alusta turundus- ja müügiprotsessi

Valmista ette materjalid DiSC-i tutvustamiseks oma klientidele või kolleegidele.

Kohanda esitluse slaidid ja flaierid enda tarbeks. Lisa oma LinkedIn profiilile ja veebisaidile DiSC sertifikaadi märge või logo.

4. Kuula podcaste DiSC-stiilidest

Need podcastid on loodud Wiley arendusdirektori dr Mark Scullardi poolt, kes on olnud võtmekuju enamike DiSC profiilide loomise taga. Kuigi sertifitseerimise ühe osana kuulasid juba oma stiili podcasti, on hea mõte kuulata podcaste ka teiste stiilide kohta, et paremini mõista endast erinevate inimeste mõtteviisi ja vajadusi.

5. Kas vajad DiSC koolituskomplekti?

Iga Everything DiSC lahenduse jaoks on võimalik osta selle juurde käiv Koolituskomplekt. See sisaldab kõike vajalikku, et hakata iseseisvalt DiSC koolitusi läbi viima. Eesti keeles on saadaval Everything DiSC Workplace koolituskomplekt; kõigi teiste DiSC lahenduste komplektid on saadaval inglise keeles.

Koolituskomplektid sisaldavad läbiviija juhendmaterjali, esitlusslaide, osalejate materjale, kaasahaaravaid harjutusi ja üle 60 minuti õppevideosid. Koolituskomplekti baasil saab läbi viia DiSC koolitusi kas lihtsalt järgides valmis tehtud struktuuri või valida ise õppemoodulite, tegevuste ja videote hulgast ning panna kokku oma vajadustest lähtuv programm. Koolituskomplektide kohta rohkem teadasaamiseks kirjuta meile  hello@ipbpartners.eu.

6. Mis järgmisena? Võib-olla oled huvitatud ka meie muudest lahendustest

The Five Behaviors on võimas hindamispõhine programm, mis aitab organisatsioonidel luua tõeliselt sidusaid ja tõhusaid meeskondi.

ProfileXT® võimaldab teha inimeste värbamisega seotud otsuseid lihtsamalt ja targemalt.

Prosci® on globaalne liider muudatuste juhtimises, kelle metoodika aitab organisatsioonidel ja inimestel muudatusi edukamalt juhtida.

Kui soovid nendest lahendustest rohkem teada saada, võta julgelt ühendust.

Tere tulemast DiSC perekonda ja loodame väga edukale koostööle!