Mängud ja harjutused DiSC kaartidega

Kas sina juba kasutad DiSC® kaardimänge?

Tahame juhtida su tähelepanu sellele, et on olemas kolm erinevat DiSC kaardimängude komplekti, mida saab edukalt kasutada mitmesuguste grupimängude, harjutuste ja muude õpitegevuste juures.

Soovitame neid soojalt koolituste interaktiivsemaks muutmiseks ja DiSC-i alaste teadmiste kinnistamiseks.

Allpool on kolm erinevat kaartide komplekti, mille saad soovi korral kohandada enda jaoks sobivaks ja seejärel lasta välja printida ja kiletada.

 

1) DiSC Grupikultuuri kaardid

See kaardimäng on mõeldud nendele inimestele, esmajoones reaalsetele meeskondadele, kellel on DiSCi kohta juba baasteadmised olemas. See mäng käib kokku DiSC Grupikultuuri raportiga ja annab lisaväärtust tiimi grupikultuuriga tegelemisel. Loe selle kohta rohkem ja lae kaardid alla siit.

 

2) DiSC® In-Depth kaardid

See kaardimäng on mõeldud harjutuseks, mis sunnib inimesi mõtlema nelja DiSC dimensiooni erinevuste üle. Need kaardid võimaldavad läbi mängu ja arutelu tutvuda DiSC-iga sügavuti, samuti on kaardid hea võimalus oma DiSC teadmiste kinnistamiseks. Lae kaardid alla siit.

 

3) QuikDiSC® kaardid

QuikDiSC® sobib nii teemasse sissejuhatavaks kui meelelahutuslikuks kaardimänguks, mis võimaldab tutvuda DiSC®-ga ja suurendada koolituse tulemuslikkust. Loe erinevaid mängureegleid siit ja siit, ning lae kaardid alla siit.

 

Kas oled juba katsetanud kõiki kolme mängu? Kuidas on läinud ja milline on olnud tagasiside?

 

IPB Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Kontakt

E-mail address
Field is required!
Field is required!
Name
Field is required!
Field is required!
Your message
Field is required!
Field is required!