Kuidas DiSC aitab?

Üle 50 miljoni inimese üle maailma on kasutanud Everything DiSC profiile, tehes DiSC®-i teaduslikult kinnitatud valideeritud hindamisvahendite maailmas kõige tuntumaks brändiks. Everything DiSC® pakub teile uusima põlvkonna psühhomeetrilisi tööriistu kogu teie töötajaskonna arendamiseks.

Ümberkujundav õppimine

Everything DiSC® on algupärane ja kõige usaldusväärsem DISC toode, ning see on ajas vastu pidanud põhjusega. Everything DiSC® on oma olemuselt geniaalne, sest ta annab olulisi teadmisi väga lihtsal ning meeldejääval viisil ning loob kiiresti ühise keele meeskonna dünaamika ja tulemuslikkuse mõistmiseks ja parandamiseks.

Kuuleme inimestelt sageli, et peale isiklikku kogemust DiSC profiilidega, näevad nad maailma ning teisi inimesi justkui läbi uue objektiivi. Neil töövahenditel on võime parandada õppijate mõistmist nii iseenda kui teiste suhtes ning näidata uusi võimalusi, kuidas enda ümber olevate inimestega efektiivsemalt suhelda.

Lihtne, kuid mitte lihtsustav

Meie profiilid annavad selge ettekujutuse, kuidas teistega suheldes DiSC mudelit teadlikult rakendada. Iga profiil jutustab lugu, millega õppija saab hõlpsasti suhestuda ja hakata kohe peale profiili analüüsimist oma käitumist kohandama. Hoiame teooriat lihtsana, kuid pakume samal ajal mitmekülgset, kuid hõlpsalt mõistetavat sisu, et tagada DiSC teadmiste meelespüsimine ja rakendamine pikemaajaliselt.

DiSC-st saadav kasu teie organisatsiooni jaoks:

 • Loob ühise keele, mis aitab üksteist mõista ja tulemuslikumalt koos töötada
 • Kliendisuhted muutuvad personaalsemaks ja empaatilisemaks, mis tagab rahulolevamad kliendid ja suurema klientide lojaalsuse
 • Loob aluse sotsiaalsete ja emotsionaalsete oskuste treenimiseks, mis toob kaasa püsivad muutused organisatsioonikultuuris
 • Eestvedamine ja juhtimine paranevad tänu DiSC lähenemisele oluliselt
 • Toetab töötajate värbamisprotsessi: võimaldab leida töötajaid, kes meeskonda ka reaalselt sobivad

DiSC aitab sul:

 • Suurendada eneseteadvustamise võimet
 • Mõista teisi inimesi ja kohanduda nende käitumisele
 • Õppida teistega paremini koos töötama
 • Saada edukamaks juhiks
 • Arendada tugevamaid müügioskusi ja kliendisuhteid
 • Saada igast suhtest rohkem rõõmu

KUIDAS DiSC TÖÖTAB?

TEE LÄBI DiSC HINDAMINE

DiSC hindamine põhineb enam kui 40-aastasel uurimustööl ja ühendab endas adaptiivse testimise ning keerukad algoritmid pakkudes täitjale täpset ülevaadet tema isiksusest. Saad e-maili teel DiSC küsimustiku, milles tuleb vastata paljudele küsimustele oma käitumise kohta (tavaliselt kulub selleks u 15 minutit).

SAA OMA DiSC TULEMUS

Profiili personaliseeritud sisu aitab ennast paremini tundma õppida ja mõista, kuidas teistsuguste stiilidega inimestega paremini suhelda. Teadvusta täpsemini oma käitumiskalduvused, saa selgeks viisid, kuidas teistega paremini suhestuda ning treeni strateegiaid, mis aitavad suhtlemisoskust edasi arendada.

 

ÕPI DiSC-I RAKENDAMA

Osale professionaalsel koolitusel või tagasiside sessioonil, et saada DiSC-ist maksimaalne kasu ja õppida rakendama neid teadmisi igapäevases töös. Virtuaalne või klassiruumi koolitus on täis huvipakkuvaid “ahhaa” momente, mis õpetavad kaasavate õppevideote ja tegevustega, mida saab kohandada vastavalt teie organisatsiooni vajadustele.

DiSC MUDELI PÕHITÕED


 • Kõik DiSC stiilid ja nende prioriteedid on võrdselt väärtuslikud ning me kõik oleme segu nendest neljast stiilist – tavaliselt ühe, kahe või isegi kolme juhtiva stiiliga
 • DiSC-i eesmärk ei ole inimesi lahterdada. Tegelikult on eesmärk hoopis vastupidine – aidata nad oma kastist välja ja suurendada käitumuslikku ampluaad
 • Inimese käitumisstiil on enamasti kaasasündinud, kuid seda mõjutavad alati ka mitmed muud tegurid – nt elukogemused, haridus ja küpsus
 • Iseenda parem mõistmine on esimene samm tõhusamaks suhtlemiseks ja tulemuslikuks dialoogiks
 • Inimeste DiSC-stiilide tundmaõppimine aitab aru saada teiste prioriteetidest ja kuidas need enda omadest erineda võivad
 • DiSC aitab väga otseselt parandada elukvaliteeti, aidates luua tõhusamaid omavahelisi suhteid nii töökohal, klientidega, aga ka isiklikus elus

Pole olemas täiuslikku DiSC-käitumisstiili vastupidiselt lihtsate isiksuse testide määratlusele. Igaühel meist on oma täiesti ainulaadne käitumisprofiil ja me usume, et need erinevused on äärmiselt väärtuslikud. Neid erinevusi väärtustama õppinud organisatsioonid pakuvad oma töötajatele paremat ja tervemat töökeskkonda ning klientidele paremat koostööd ja teenindust.

TEADUSPÕHISUS, RELIAABLUS JA VALIIDSUS


Meie DiSC profiilid on loodud nutika tarkvara abil, mis kasutab adaptiivset testimist – interaktiivne hindamisprotsess, mis kohandab küsimusi vastavalt individuaalsetele vastustele – eesmärgiga anda vastajale võimalikult täpne DiSC hindamistulemus. See garanteerib, et DiSC hindamise protsess saavutab väga kõrge usaldusväärsuse, valiidsuse ja reliaabluse. Lisaks on kõik meie profiilid läbinud põhjaliku normeerimisprotsessi, millega tagatakse hindamise vastavus kohalikule kultuurikontekstile.

DiSC® on ajas testitud ja põhjalikult läbi uuritud. Wiley on jätkuvalt pühendunud sellele, et hoida kõrgeid standardeid instrumentide väljatöötamisel ja rakendamisel tuginedes teaduslikele uuringutele ja arendusprotsessidele. Põhjalikud valideerimis- ja normiseerimisuuringud on teinud DiSC psühhomeetrilistest hindamisvahenditest tooted, mida on võimalik väga tulemuslikult kasutada koolituse-, coachingu- või nõustamissituatsioonides.

„Isiksuse testid võivad organisatsioonis mängida vägagi produktiivset rolli. Parim asi nende juures on see, et pärast tulemuste saamist unustate tõenäoliselt suurema osa sellest, mis seal öeldi, kuid on toimunud suur taipamine – me kõik oleme tõepoolest tohutult erinevad. Ja see on üks neist AHHA momentidest, mille juurest ei saa enam tagasi minna, sest see muudab mõtlemist kõige kohta. Inimesed tõesti näevad maailma väga erinevalt. Me kogeme samu olukordi, ent meie taipamised ja olukorrataju võivad olla täielikud vastandid. Teiste inimeste vaatenurkade mõistmine ja aktsepteerimine on väga väärtuslik kõigi jaoks.”

– Tobi Lütke, Founder & CEO, Shopify

Your E-mail
Field is required!
Field is required!
Your Phone
Field is required!
Field is required!
TEE ALGUST DiSC-IGA

IPB Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Kontakt

E-mail address
Field is required!
Field is required!
Name
Field is required!
Field is required!
Your message
Field is required!
Field is required!